fbpx

Olafs Štrodahs

Olafs Štrodahs
Olafs ŠtrodahsVeselības sports

www.aratrenini.lv

Olafs aicina pievienoties un attīstīt savu izturību, veiklību, spēku, līdzsvaru, koordināciju, ātrumu, lokanību, lai harmonizētu ķermeņa veselību ar prāta tīrību, emocionālu nosvērtību un sirds atvērtību labajam.

Veselības sports Tavu bateriju uzlādei!

Manos treniņos ir aicināti visi, kam svarīgi būt veseliem un jaudīgiem, bet misijas sajūta iemirdzas visspožāk, kad atnāk tie, kuri vēl nekad nav iepazinuši to prieku un enerģiju, kas rodas atbilstošas slodzes un intensitātes treniņa laikā un arī pēc tā. Man ir svarīgi sagatavot pielāgotus, neparastus, pat priecīgi pārsteidzošus vingrinājumus, kas tajā pašā laikā ir arī izdarāmi. Pievēršot uzmanību vingrinājuma izklaidējošajai daļai, gūstam vairāk enerģijas, lai paveiktu arī fiziski ne tik vieglo pusi un saņemtu gandarījumu par to, ka izdevies vairāk, nekā ar prātu sākotnēji izskatījies.

Fokusējot sevi uz veiklību, izaugsmi un atvērtību daudzveidīgai pieredzei, cilvēks vairo sava ķermeņa bagātību – atlētismu. Tas savukārt stabilizē mūsu gara dzīvi – ne velti šeit prātā nāk seno romiešu teiciens par veselu miesu un veselu garu, kas tajā mīt.

Rādīšu, kādas mūsu ķermenim ir nepieciešamas kustības, lai pilnvērtīgi izmantotu visas tā sniegtās iespējas.

Dosim sev iespēju izdzīvot pasauli ar pilnu jaudu, brīvā amplitūdā, nepagurstot. Atbrīvosimies no bailēm, kompleksiem un maldīgiem uzskatiem par sevi. 

Aicinu pievienoties un attīstīt savu izturību, veiklību, spēku, līdzsvaru, koordināciju, ātrumu, lokanību, lai harmonizētu ķermeņa veselību ar prāta tīrību, emocionālu nosvērtību un sirds atvērtību labajam.

Ejam ārā kopā!

 

www.facebook.com/aratrenini

www.instagram.com/aratrenini

butiba_04.png
© Copyright 2019 Būtība. All Rights Reserved.

Search

gtag('config', 'AW-924346076');