Kurp dodamies?

Laiks Būt!

Tiksimies Latvijas mežos, Umuros, Ķeguma novadā pie skaistās Daugavas krastiem, lai jau trešo reizi, paceltos lielākos augstumos un iegrieztos spēcīgākos dziļumos!

Šī gada festivāls iekļaus arī Saulstāvju svinēšanu un rituālus Jāņu vakarā, taču to veiksim savā, citādākā veidā. Tās nebūs tradicionālās svinības, bet gan no dziļumiem nācis aicinājums atjaunot patieso saikni ar Mātes Zemes Dvēseli - tās Būtību!

Četras piepildītas dienas, kur savīsies Austrumu, Dienvidu, Rietumu, Ziemeļu spēki. Trīs mistiskas pieredzes piepildītas naktis. Par godu Mātei Zemei, tās spēku izziņai un godinājumam. Par godu tās svētajai savienībai ar Debesīm, kurā radušies esam mēs - ļaudis. Par godu mūsu senčiem un to atstātajam mantojumam. Ar lūgšanu par nākotni, izdejojot to dejā, izdziedot, ielīgojot!Kurp dodamies

Kurp dodamies

Ir pienācis laiks, kad ir ārkārtīgi svarīgi atgriezties pie Kodola, pie Būtības, kas rodama katrā no mums. Šamaniskais ceļš ir spēcīgs atbalsts patiesā sevis iepazīšanā! Tas ir tik nepieciešamās saiknes ar Māti Zemi un Visu Pastāvošo atrašanā.
Nepalaid garām

Paraksties uz jaunumiem

Search